Корзина
223 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua

Методика Зайцева

У наш час в усіх сферах суспільного життя відбуваються інноваційні процеси. Не оминули вони й системи освіти. Ми стаємо свідками того, що освіта — це вже не тільки навчання, виховання та поширення знань, але й певний засіб інтеграції у світову культуру, засіб гуманізації людських відносин.

На зміну авторитарній педагогіці прийшли принципи демократичності, толерантності, індивідуалізації освіти, особистісного підходу до кожної дитини — дитиноцентризму. Саме на ці принципи спирається методика М.О.Зайцева, відома під назвою «Кубики Зайцева».

Ця методика з’явилась у 1988 р. Її автором є відомий російський філолог М.О.Зайцев (м. Санкт-Петербург), праці якого широко відомі в Росії та за її межами (в Україні, Білорусі, Узбекистані, Молдові, США тощо). М.О.Зайцев використовує педагогічний досвід Л.М.Толстого, який називав спосіб навчання дітей читанню за складами (саме це і покладено в основу методики М.О.Зайцева) народним і сам удосконалював цю методику за працями Б.П.Нікітіна, П.С.Тоцької, Л.Парамонової та інших педагогів, мовознавців, письменників та психологів. Ми можемо згадати і наших співвітчизників — видатних педагогів К.Ушинського. О.Потебню, С.Русову, Г.Ващенка, які вважали складовий спосіб навчання читанню найбільш ефективним.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Производитель
Фильтры
Диапазон цен, грн.
Наличие
Страна производитель
Тип
Пол
Возраст
Материал
Особенности
Контакты
 • Телефон:
  +380679926830 доб. viber, Александр
  +380501419071, Александр
  +380935017470, Александр
 • Контактное лицо:
  Александр Туз
 • Адрес:
  Книжный рынок "Петровка", Киев, Украина
 • Email:
  internetbook@ukr.net
Карта